חשבשבת

חשבשבת הינה תוכנת הנהלת חשבונות הנפוצה בישראל, הגרסה הראשונה לתוכנת חשבשבת יצאה בתחילת שנות השמונים והיא הפכה להיות שם נרדף לתוכנת הנהלת חשבונות, כיום ניתן למצוא בישראל עשרות אלפי עסקים מכל הסוגים המשתמשים בתוכנת חשבשבת, רבים אםילו עדיין משתמשים בגרסאותיה הישנות על מערכת הפעלה דוס. מרבית מסגרות הלימוד בישראל בהם לומדים קורסי הנהלת חשבונות 1, הנהלת חשבונות 2, מתבצעים תוך כדי שימוש בתוכנת חשבשבת שהפכה לתוכנה הנפוצה בישראל.

תוכנת חשבשבת הינה מה שנקרא תוכנת מדף אשר יש לה יכולות ומודולים קבועים מראש ולכל לקוח ניתן ולהפעיל את המודולים המתאימים ביותר עבורו. זהו יתרון וחסרון. היתרון הוא שהחברה יכולה לתמוך כמות גדולה של לקוחות, החסרון הוא שכאשר לקוח זקוק לפתרון ייחודי עבור צרכי העסק שלו לחברה אין תמיד את הפתרון האידיאלי עבור כל לקוח.

התפתחות שוק תוכנות הנהלת החשבונות בישראל

עם השנים פותחו תוכנות הנהלת חשבונות נוספות, אשר פותחו על גבי תשתיות מתקדמות עם ממשקי משתמש מעוצבים ונוחים המתאימים למחשבים המודרנים הכוללים רזולוציות מסך משתנות, מסכים רחבים, טאבלטים ומכשירים ניידים. כמו כן ישנם בשוק יותר ויותר פתרונות של תוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט ובטכנולוגיית ענן החדישה.

אם אני פותח עסק חדש באיזו תוכנה כדאי לי לבחור?

ובכן כמובן שיש הרבה שיקולים וההמלצה היא לבדוק כמה תוכנות אשר יתאימו לאופי העסק, השיקולים העיקריים המנחים בבחירת תוכנת הנהלת חשבונות הם:

  • סוג העסק – חברה בע"מ, עוסק מורשה או עוסק פטור?
  • מהי רמת הנגישות לתוכנה?
  • האם מדובר בעסק קמעונאי או סיטונאי?
  • מכירת מוצרים או שירותים?
  • האם נדרש ניהול מלאי?
  • האם נדרש גם ניהול עובדים ומשכורות?
  • האם נדרש ממשק לאתר אינטרנט?
  • האם הנהלת החשבונות תעשה בתוך החברה או על ידי מנהל חשבונות צד ג'?
וכמובן שישנם שיקולים רבים נוספים שיש לבחון בטרם בוחרים תוכנה לניהול עסק שאיתה תרצו לרוץ קדימה, כמובן שבפתיחת עסק לא תמיד יודעים מה יהיה בעוד כמה שנים והאם באמת נצליח להגשים את כל מטרותינו ושאיפותינו ולכן ההמלצה הטובה ביותר היא לבחור במוצר של בית תוכנה אשר מספקים שירות טוב ותמיכה מהירה, ושניתן להתפתח ולהרחיב את התוכנה בהתאם לצרכי העסק העכשוויים, לא מומלץ לרכוש תוכנה מאד יקרה עבור מודולים שאולי נצטרך בעוד כמה שנים.
אם אתם פותחים עסק קטן ובסך הכל צריכים בתור התחלה תוכנה שתאפשר לכם להפיק חשבוניות מס, קבלות, שתעזור לכם להתחיל לנהל את העסק באופi חכם אז ההמלצה הטובה ביותר היא להוריד למחשב את תוכנת ניהול עסק קטן – ג'וניור מבית קריאטיב סופטוור, מדובר בתוכנה קלה מאד לשימוש המותקנת על גבי המחשב בעלות שנתית מינימלית, המאפשרת לכם להתחיל לנהל את העסק באופן חכם ובזול, ולא מכריחה אתכם להשתמש בשירותי הנהלת חשבונות שנראים זול בהתחלה ואח"כ הופכים ליקרים יותר. החברה מספקת תמיכה טכנית באופן מהיר ויעיל וניתן להתחיל לעבוד מיידית, כמו כן לקריאטיב סופטוור מוצרים נוספים כמו תוכנות ג'וניור פרו, מנג'ר להם תמיד תוכלו לעבור במקרה שתזדקקו ליכולות נוספות. אם אתם זקוקים לפתרון של הנהלת חשבונות באינטרנט עם גישה מכל מקום אז תוכלו להשתמש בשירותי הענן המתקדמים של החברה, להורדת גרסת ניסיון מאתר החברה לחצו על הקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>